Miništrantský pobyt na chate na Liptove

V dňoch 21. až 25. augusta absolvovali takmer všetci miništranti našej farnosti pobyt na chate na Liptove spojený s viacerými výletmi. Navštívili sme výstavu MINI-Slovensko v Liptovskom Jáne, drevený kostolík vo Svätom Kríži, kúpalisko Bešeňová alebo Skanzen liptovskej dediny Pribylina. Súčasťou tejto akcie bol aj duchovný program - každodenná svätá omša, čítanie z Biblie a večerné modlitby. Veľké poďakovanie patrí animátorom z farnosti Oščadnica, ktorí pomáhali počas celého pobytu s realizáciou programu pre miništrantov. Veríme, že aj takýmto spôsobom sa môže upevniť miništrantský kolektív a môže sa vytvoriť množstvo nových priateľstiev.

Fotogaléria:

Pozdrav vo forme videozáznamu:

Videopozdrav č.1
Videopozdrav č.2