Pozvánka na podujatie

Koncert interpretov vážnej hudby: je vznešeným podujatím v podaní Kristíny, Ľuboša a Jána Gabčových, ktoré bude v stredu o 16.30 vo farskom kostole. Spoluúčinkujú žiaci Zuš Púchov - Sabina Slemenská, Ema Martinková a Tomáš Jancík. Všetky informácie nájdete na plagáte na dverách kostola a video pozvánke na farskom webe.

Kliknutím na tento odkaz stiahnete plagát Koncert súrodencov Gabčovcov a žiakov ZUŠ Púchov. Taktiež si môžete pozrieť videopozvánku:

Folklórny Púchov: je príjemným podujatím dnešného popoludnia, ktoré v spolupráci s mestom Púchov pripravila spoločnosť Púchovská kultúra. Bohatý folklórny program v podaní vystúpenia mnohých interpretov začína o 14.30 pred divadlom prezentáciou účastníkov. Približne o 15.30 sa začne sprievod ulicami mesta. O 16.00 bude program pokračovať na pešej zóne, kde bude o 19.00 zavŕšený vystúpením Štefan Šteca a kapely Fajta. Viac informácii je na plagáte na dverách kostola a na farskom webe.

Kliknutím na tento odkaz stiahnete plagát Folklórny Púchov 2022.

Tešíme sa na vystúpenie účinkujúcich vážnej hudby vo farskom kostole v stredu, ako i na dnešné folklórne popoludnie. Ďakujeme našim organistom za prípravu koncertu v kostole, mestu Púchov a Púchovskej kultúre za hudobné obohatenie či už v podobe dnešnej folkórnej slávnosti, alebo dychovej súťaže, ktorá sa uskutočnila nedávno. Sme presvedčení, že každé podujatie, ktoré pozdvihne ľudského ducha formou kultúry, nám dáva príležitosť byť vďační za pokoj, mier a dobré časy, ktoré nie sú vždy vo svete samozrejmosťou.

Dnes je 20.4.2024