Náboženstvo pre dospelých

Náboženstvo pre dospelých: je kurz určený pre dospelých, ktorí chcú prehĺbiť svoje náboženské vedomosti. Pozostáva z desiatich tém, rozložených do piatich stretnutí, vždy v pondelok večer. Na kurz môže prísť každý, no je lepšie, ak sa vopred prihlásite. Pre prihlásených sú pripravené študijné materiály, jednoduché domáce úlohy a na záver aj certifikát o absolvovaní kurzu. Vyučovanie bude prebiehať od 8. apríla do 6. mája, vždy v pondelok so začiatkom sv. omše o 17.30 a po sv. omši bude nasledovať katechéza. Kurz bude viesť  pán riaditeľ diecézneho katechetického úradu v Žiline ThLic. Jozef Možiešik, PhD.

Link na prihlasovanie: https://www.dkuza.sk/2022/08/NPD1.html
Prihlásiť je možné sa aj osobne v sakristii.

Srdečne vás na náboženstvo pre dospelých pozývame. Vo všetkých farnostiach, kde aktivita prebehla, možno reflektovať pozitívne ohlasy, napríklad v minulom roku bola táto aktivita vo farnosti P. Bystrica - Mesto, kde veriaci prichádzali s nadšením v hojnom počte a načerpali veľa poznatkov a duchovného povzbudenia. Za túto aktivitu pre našu farnosť vyslovujeme veľadôstojnému pánovi riaditeľovi Jozefovi Mojžiešikovi úprimné Pán Boh odplať a požehnaj.

Dnes je 28.4.2024